piątek, 26 września 2014

Kampania ADIDAS i Streetcom- here we go!

Jest, jest, jest! Jak mówią do trzech razy sztuka i tym razem również się udało!
Ania, Kasia i dwie Magdy wraz ze mną dostałyśmy się do kampanii ADIDAS i Streetcom z Ewą Chodakowską w roli głównej. No dobra, dezodoranty są w roli głównej.
Oto paczucha, którą wczoraj dostałam. Tym razem błyskawiczne tempo. Od maila, że paczka idzie, do jej faktyczne przybycia minął dzień, może dwa :)

Zaraz wypróbowałam zarezerwowaną dla mnie jako team leaderki wersję Ochrona 6w1- pachnie przyjemnie, szybko się wchłania, nie zostawia śladów. Na razie jedno popołudnie i początek dnia dzisiejszego za mną, ale od rana wciąż czuję się świeżo, choć stresik od rana w pracy był (Noc Naukowców już dziś, a my wciąż byłyśmy w rozsypce!). Na start wybrałam roll-on, jakoś nie specjalnie lubię spraye, ale oczywiście nie omieszkam skorzystać i ze sprayu :)
Ania, Kasia i jedna Magda już wybrały swoje wersje antyperspirantów. Wybierały ze względu na zapachy, wrażliwość skóry oraz działanie przeciwko poceniu się. Pierwsze wrażenia już wkrótce. Z drugą Magdą spotkam się wkrótce (na razie jej mały synek choruje, więc kontakty są utrudnione) i ją również uraczę wybraną wersją i, oczywiście, ulotkami. Wszystkie Dziewczyny były zgodne, co do tego, że wolą antyperspiranty typu roll-on lub w sztyfcie, ale na pewno wypróbują te w sprayu. Wkrótce pierwszy trening z ADIDAS, to i pierwsze wrażenia będę opisywała na bieżąco.

Pozdrawiam energicznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz